Uitbreiding team projectleiding!

Vanaf 1 maart is ons team projectleiding nieuwbouw kunststof kozijnen verder uitgebreid.
Met deze teamuitbreiding hopen wij onze klanten nog beter van dienst te kunnen zijn.

Graag stellen wij ons team aan u voor (v.l.n.r.):

Jan Korteweg – montage coördinator: Jan is verantwoordelijk voor de planning en aansturing van onze montageteams. Hij is het eerste aanspreekpunt in de uitvoering.
Peter Verdonkschot – projectvoorbereider: Als projectvoorbereiding is Peter verantwoordelijk voor het voorbereiden van de projecten. Hij draagt zorg voor het tekenwerk, de inkoop en in overleg met de opdrachtgever en Jan Korteweg zorgt hij voor een goed montageplan.
Fransien van den Nieuwendijk – administratieve ondersteuning: Fransien ondersteunt het projectleidersteam met administratieve taken. Zo registreert zij bijbestelling en opleverpunten, maakt zij afspraken voor de afhandeling van opleverpunten en houdt zij de financiële status van de projecten bij.
Pieter-Jan van Halum – teamleider – Als teamleider houdt Pieter-Jan het eindoverzicht en begeleidt hij de andere teamleden bij de uitvoering van hun werkzaamheden.

We zijn blij met de uitbreiding van ons team en we zien ernaar uit om samen veel mooie projecten te realiseren.

Terug naar overzicht